www.joincom.ee - ühendab korteriühistud, eraisikud ja ettevõtted
Tere tulemast       


EXIF Info
Mudel: NIKON D200
   
Säriaeg: 1/1000s
Avaarv: f/5
ISO kiirus: ISO-100
Fokaalkaugus: 70mm
Veel samalt kasutajalt


Reklaam
Pildi vaatamine
Kevadet ootamas.
hdr | Autor: Eerik, Hinne: 4.5, Vaadatud: 2532, Lisatud: Jan 30, 17:36:08 | » Töötlus
Sildid: paat | meri | lumi | talv | külm jää
Hinda pilti ja jäta kommentaar

   ViFo (Oskaja@3.81) Feb 24, 16:17:11
No seal pigem vist lihtsalt klõpsijad, kuigi ei tea täpselt, pole seal eriti käinud. Eks tunnustust ootavad nii asjahuvilised kui ka niisama päästikut vajutavad. Paari päeva tööks ma nimetasin uue lehe käima lükkamist kuna põhi on olemas - ümberprogremine on tõesti suurem töö ja seda ma ei julge paaripäeva tööks nimetada kuna mul tegelikkuses pole õrna aimu palju neid faile ja muud kraami FTP-s on, mida peaks muutma hakkama, et asi toimiks ka hiljem.
Eks siin kohal võib arutleda palju ja palju. Ega seda ainuõiget polegi. Külastatavuse kohta, et sul võib ju olla lehel 10 kasutajat, kes kõik lisavad oma pilte ja siis on 2 mode, kes kritiseerivad ja rohkem komme ei tule. Või siis saavad need kõik 10 ka sõpradeks ja adekvaadsest ja õiglasest kriitikast ning hinnangust pole haisugi enam, et noh 100 inimest igapäev praegu on selle portaali kohta võibolla palju aga noh 15-25 võiks ju ikka käia.
   Eerik (Meister@4.04) Feb 24, 15:07:07
Krdi tähepiirang rikkus vastuse ,jätkan sealt kus pooleli jäi.

...kui su pildi kommentaariks oleks "Nunnu, Nõme, või Ilus", Mind isiklikult küll sellised kommid ei huvita. Tulles tagasi jpg.ee mõtte juurde, siis see koht sai loodud fotograafiahuviliste jaoks, kes tahavad oma oskusi arendada läbi kriitika tehtud tööde kaudu.
   ViFo (Oskaja@3.81) Feb 24, 08:46:39
Eks ta ole jah. Muidugi teise portaali tegemine oleks paari päeva töö, et põhi on ju olemas. Nohh näiteks kui arendada seda global.jpg.ee edasi, siis näiteks seal oleks kõrgem tase ja siin veits madalam. Aga kuidas saavutada hea külastatavus ja aktiivsus neis mõlemas, see on küsimus sel juhul.
Pildi autor: Pole olemas programmeeriat, kes teeks selle töö paari päevaga ära. Suurem osa programmeeriatest on joodikud, kaardisõltlased, narkomanid, mittesõnapidajad, psühholoogiliste ja majanduslike probleemide küüsis vaevlevad inimesed. Väiksem osa teeb tegelikult kvaliteetset tööd ja need on nagunii hõivatud. Seega söön oma sokid ära, kui kusagilt hüppab välja vaba aega omav suppernäpp, kes selle lehe süsteemid, andmebaasid, kujunduse, navigatsiooni ja html-i paari päevaga ära teeb. Ma arvan, et sul pole õrnaaimugi milline andmebaas siin taga kükitab ja kui suurt ressurssi see ümbertegemine võtab, rääkimata sellest et puudub projekt ja vaadete kirjeldus.

Aktiivsuse kohta nii palju, et ma ei ole pennigi maksnud reklaami eest, ja kui seda reklaami nüüd osta, siis usun, et ka aktiivsus tuleb. Iseasi kas seda aktiivsust nii väga palju vaja ongi. Leht sai ju loodud, et piltide ümber oleks diskussiooni ja kriitikat. Vaata DELFI pildiportaali ja võrdle kommentaare siin ja seal. Kas sa oleks rahul kui su pildi kommentaar

   Teine (Oskaja@3.55) Feb 23, 20:22:18
Siinkohal minu arvamus....see suht subjektiivne kunst,see fotograafia.Reeglid on nagu paigas aga alati jääb emotsioon ja väljendusrikkus ja see kuidas keegi seda näeb.Modedele ka teema....kes mida hindab.samas ei usu,et siin oleks profesionaalseid fotograafe.et peaks mingi seletamatu maailmatasemega võrdlema...ja latt tõusis eriti neile kellel nagu mingi taseme natuke olemas ( st. kräppi on praegu ka küllalt ju ....viimaseid pilte vaadates! ) aga see muidugi minu arvamus ja näe ! natukenegi arutlust siin igavuses ehk :D
Pildi autor: Siin on pea kõik lihtsad amatöörid ja osad neist väga osavad. On ka elukutselisi, kuid nende jaoks ongi latt liiga madal. Nüüd ongi selline situatsioon, et taseme erinevused põhjustavad ka hindamistel väga erinevaid nägemusi ja mode töö on suht keeruline.

   ViFo (Oskaja@3.81) Feb 23, 19:42:13
Ma ei tea kas just reaktsioon, aga mõttekäik üleüldisele olukorrale, mina siiski ju ei juhi seda portaali. See mida ma ütlen, ei tähenda, et see kohe õige on;) Noh mis ma oskan ütelda, vigu tuleb ette. Latt tõusis nii palju, et kohe ka minu pildid ülesse ei saanud enam, seega jah... Kaks portaali on kahtlane, külastatavus pole vist niigi kiita, ma küll ei tea, mis külastustatistika ütleb, aga pigem jääksin 1 portaali juurde. Võiks olla näiteks kuskil 10 staatust. Ülesse poole saab aktiivsusega, piltide arvuga, piltide hinde keskmisega, kommentaaride arvuga. Igale uuele tasemele jõudes lähevad eelneva taseme pildid kasutaja arhiivi ja neid hinnata ei saa küll aga kommenteerida. Piltide modereerimisel võiks olla, et 3 ülemise taseme kasutajad eelhindavad sisestatud pilte. Kui 5 hinnet koos ja keskmine ületab näiteks 2.5 punkti siis saab pilt portaali. Või noh ma ei tea. Siuke idee oli praegu, võibolla see tundub mulle juba 2h pärast jama, aga noh vähemalt panin kirja:D, et saate ise edasi mõelda näiteks.
Pildi autor: Ideed on head aga kes need valmis progeb? Ma niigi maksan peale. Süsteemi ümber progemine võtaks nähtavasti ligi ühe kuu aega ja progeja palk seal juures ligi 2000 EUR . Mul praegu pole sellist ressurssi üle. Aga vähehaaval muudatusi sisse viia võib.

3 ViFo (Oskaja@3.81) Feb 23, 15:24:45
Teine esitas põhjuse täiesti õigesti ja ma nõustun selle faktiga. Üleminek oli järsk ja teie klientidele ehk siis kasutajatele ebasobiv, sellest ka piltide põud ning aktiivsuse langus. Ja huvitav on see, et siin portaalis miskipärast võrreldakse koguaeg maailmamastaabiga:S kuigi siin portaalis nagu väga palju kõrgetasemelisi fotoharrastajaid ei liigu.
Pildist: Lumepall minu arust liiga ära kärsanud ja teravus võiks olla juba siis lumepallil mitte kuskil ebamäärases kohas.
Pildi autor: Huvitav! Ma olen arvanud pidevalt, et tuleks just Sinu kommentaaride kohaselt seda latti kõrgemale seada, nüüd aga selline reaktsioon. Vahel tulid piltidele ainult negatiivsed kommid ja seega oli tase järelikult madal. Väga raske on nüüd otsustada, ehk peaks taseme järgi kaks portaali tegema ja kui keskmine hinne on kasvanud üle mingi piiri, siis liigub lonto järgmisele levelile. Mis sellest arvad.

   Teine (Oskaja@3.55) Feb 22, 17:43:34
@Kiur :teil see tase nii kõrgeks läinud siin ;)
Pildi autor: Tgelt ei ole tase nii kõrgele läinud, ütleme et 5 palli süsteemis on modemine 2 ja 3 vahel. Maailma tase 4 näeks välja nii. http://www.clarkvision.com/galleries/images.hawaii/web/hawaiian.sunset.c12.10.2004.JZ3F2540a-600.jpg
ja Maailma tase 5 näeks välja nii. http://scienceblogs.com/corpuscallosum/images/Nature-Best-Photography-of-200713.jpg
Seega ruumi on palju.

5 Scuall (Algaja@3.6) Feb 19, 00:24:48
Päris hea !
   Airdog (Huviline@3.33) Feb 2, 17:59:52
see on juba väga huvitav ja teistsugune :)
5 Airdog (Huviline@3.33) Feb 2, 17:59:40

   Ilver (Meister@2.96) Jan 30, 21:09:45
täitsa kena.
to Kiur: minu pilti miskipärast pole ka üleval, ning vastust ka pole saand - aga äkki oli järjekord pikk?
igatahes saatsin täna, 30 jaan 2011, uuesti tolle pildi.
5 TheKiur (Huviline@3.95) Jan 30, 17:51:47
Vägev Värk ;)
PS: RAHVAS RAHVAS, MIKS TE AKTIIVSEMAD EI OLE :(

© JPG FOTO OÜ 2008-2010 | Kõik õigused reserveeritud

Leheküljel eksponeeruvad fotod on autoriõigustega kaitstud
Nende salvestamine, hot-linkimine jms on seadusega karistatav