www.joincom.ee - ühendab korteriühistud, eraisikud ja ettevõtted
Tere tulemast       


EXIF Info
Mudel: DSC-P43
Tootja: SONY
   
Säriaeg: 1/80s
Avaarv: f/4
ISO kiirus: ISO-100
Fokaalkaugus: 5mm
Veel samalt kasutajalt


Reklaam
Pildi vaatamine
Sissevaade
Tehtud 2009, kui ma hakkasin pidevamalt klõpsima. 
Asukoht on järveääres mis hakkab kinnikasvama, kes teab siis Vaikne järv, Elva lähedal, rõnguvalla maal, Tartumaa tervisespordi keskuse lähedal. Ilm oli vist ilus - ega ma suurt miskit mäletagi. Tegin klõpsu ära ja hiljem arvutist vaatasin (üleekraani, algul 15 tolli, praegu 19) et "ohoo, kui võimas!" - mulle endale meeldib see ikka väga megalt, kuigi midagi erilist ju nagu polegi ...
nature | Autor: Ilver, Hinne: 4, Vaadatud: 1682, Lisatud: Feb 21, 21:37:11 | » Töötlus
Tehtud 2009, kui ma hakkasin pidevamalt klõpsima. Asukoht on järveääres mis hakkab kinnikasvama, kes teab siis Vaikne järv, Elva lähedal, rõnguvalla maal, Tartumaa tervisespordi keskuse lähedal. Ilm oli vist ilus - ega ma suurt miskit mäletagi. Tegin klõpsu ära ja hiljem arvutist vaatasin (üleekraani, algul 15 tolli, praegu 19) et "ohoo, kui võimas!" - mulle endale meeldib see ikka väga megalt, kuigi midagi erilist ju nagu polegi ...
Hinda pilti ja jäta kommentaar

   ViFo (Oskaja@3.81) Mar 2, 17:36:23
Mõnus vihmane/udune metsakas. Ülevalt veits hele, peaks mingi üleminekuga filtri peale tõmbama-saaks ühtlasemaks.
Pildi autor: tegin PS-is nats teravamaks, originaal ise on selline http://nagi.ee/photos/ilver/17809309/ - kumb on parem? ehk mida ma oleks pidanud tegema?

4 Eerik (Meister@4.04) Feb 22, 10:56:38
Eriline on küll, kuid veelgi parem oleks, kui kasutada tele obje ja proovida puud kardinana võtta. Põhimõtteliselt on lähedal olevad puud üleliigsed ja maapind lõikab kaadri pooleks. Proovi alati arvestada kaadri piirjoontega, need kujundavad kompositsiooni. Kujutle, et maapinna silmapiir oleks jooksnud 1/3 alt poolt ja kaadris ei oleks paremal seda noort puud ja vasakul need kaks, siis mina oleks kindlasti rohkem nautinud.
Pildi autor: eks ma püüan seda kõike siis meeles pidada kui saan kaamera millel toru külge käib.
tol aastal ei teadnud ma kompast mitte midagi, ei mõelnudki sellele - nüüd, aastal 2011, juba mõtlen. ja järeltöötlus polnud aastal 2009 minu meelest õige tegevus. nüüd ma sellest ei keeldu.
et see pilt oli tehtud üheainsa klõpsuna - õnneks ma seda ära ei visanud. täna proovin teha vähemalt 2 pilti.


© JPG FOTO OÜ 2008-2010 | Kõik õigused reserveeritud

Leheküljel eksponeeruvad fotod on autoriõigustega kaitstud
Nende salvestamine, hot-linkimine jms on seadusega karistatav