www.joincom.ee - ühendab korteriühistud, eraisikud ja ettevõtted
Tere tulemast       


EXIF Info
Mudel: Canon EOS 550D
Tootja: Canon
   
Säriaeg: 1/1.3s
Avaarv: f/0
ISO kiirus: ISO-200
Fokaalkaugus: 0mm
Veel samalt kasutajalt


Reklaam
Pildi vaatamine
Soomused
Päevapaabusilma tiib.
macro | Autor: trrr, Hinne: 2, Vaadatud: 1943, Lisatud: Jun 20, 16:45:08 | » Töötlus
Sildid: liblikas | päevapaabusilm | tiib | soomused
Päevapaabusilma tiib.
Hinda pilti ja jäta kommentaar

   ussimari (Algaja@3.46) Jun 30, 18:41:43
No, seda ma mõtsingi - tobe on see kriitika siin tihtilugu ja ei maksa sääsest elevanti teha.
Pildi autor: No siis jah.

   ViFo (Oskaja@3.81) Jun 30, 18:36:07
Jah, panin natuke mööda, andestust.
Suurem ei ole kahjuks parem.
Ja selle pildi puhul mul pole siin kahjuks midagi välja mõtelda, sel juhul peaks ma ise proovima päevapaabusilma tiiba pildistada. Vahest piisab väiksesest muudatusest, et teha geniaalne pilt, aga võib kukkuda välja ka täiesti vastupidine tulemus. See on lihtsalt sellist tüüpi pilt, kus mina ei oska lampi ütelda, et muuda rakurssi või suunda või mida iganes, katsetamise asi rohkem.
   Eerik (Meister@4.04) Jun 30, 09:35:15
Pole mõtet ärrituda, mina räägin oma vaatevinklist ja minu arvates erilist kunsti ei ole enam olemas. Kõik on juba tehtud ja kõike saab veidi veel muuta.
Ma jään oma arvamusele kindlaks ja pean sellist fotot lihtsalt katsetuseks.
Pildi autor: Vahepeal on mõtet ärrituda ka, muidu oleks igav kuidagi.
Ja ma saan aru küll, et igaühel on oma arvamus jne ja ma ei proovigi kedagi ümber veenda. Lihtsalt nii mõningaidki asju saab paremini sõnastada ja seletada. Mingi erilise ilustamise poolt ma ka ei ole aga kritiseerides võiks vähemalt mingeid nippe/nõuandeid jagada. Fotograafiateemaline lehekülg võiks selline koht olla, kus midagi õppida ka saab.

   ViFo (Oskaja@3.81) Jun 29, 23:31:02
Rahu, rahu.
Muidugi ei pea alati mõtet olema. Siin me kõik jagame kriitikat oma vaatevinklist ning oma teadmiste, arusaamade põhjal ja valeks otseselt ei saa kellegi arvamust lugeda.
Pildist kaa - siin kasutatud makrorõngaid nagu ma aru saan?
Värvid tekitavad siukse halva ilmutamise tunde:) Fookuses pole otseselt pole midagi ning abstraktse pildi mõõtu välja ei anna.
Üldiselt on puudulik natuke. Millise koha pealt, seda ei oska niimoodi ütelda, tuleks tega erinevaid pilte, erinevate võtetega. Edu katsetamisel!
Pildi autor: Minu arust ma ei öelnud, et kellegi arvamust valeks pidada saab. Mind lihtsalt ajavad närvi nn. "kriitikud", kes konstruktiivsest kriitikast nähtavasti midagi ei tea. Mina pean kommentaare nagu "Ilus pilt!" ja "Mulle ei meeldi see pilt." jne enam-vähem samaks: nad ei anna palju juurde.

Selle pildi sain tagurpidi objektiivi kasutades (ma ei tea paremat väljendit). Mulle tundub, et fookuseprobleem tekkis pilti väikseks tehes. Siin on suuremalt ka see foto: http://fc09.deviantart.net/fs70/i/2010/329/6/2/inachis_io___wing_detail_1_by_triinupiinu-d33k9cf.jpg Võib-olla on parem. Ja kui sa välja mõtled, mis selle sinu arvates üldiselt puudulikuks teeb, ütle. Võib-olla oleks kasulik. :)

   ussimari (Algaja@3.46) Jun 29, 22:32:22
Siin keskkonnas on aint paar erilist tüüpi,kes üldse kompast midagi jagavad ja selle nõkse kasutavad. Pole erilist mõtet kriitika peale ärrituda ega ennast üle- või alahinnata.
Pildi autor: Mind ei ärrita kriitika üldiselt, vaid tobe ja mõttetu kriitika.

   Eerik (Meister@4.04) Jun 27, 20:20:55
Kuidas mis mõttes. Fookussügavusega mängides võiks ju mingi huvitav kompositsioon ka olla. Millist kompositsiooni sa siin näed? Minu arvates kompa lihtsalt puudub ja kui kompa puudub, siis peab olema efekt võimas, et sisu puudust kompenseerida. Olgem ausad, sa võid ju ükskõik mida öelda pildi päritolu kohta, aga see ei anna midagi, sest ma vaatan pilti, mitte kirja kõrval.
Pildi autor: Whoa, hateful squared! Esiteks, miks sa arvad, et keegi ühest lausest aru saab, mida sa täpselt mõtlesid? Konstruktiivne su kriitika on aga alles siis, kui ma palun selgitust. Minu nõuanne sulle oleks alati seletada KOHE, mida sa mõtled. Kui sa seda ei viitsi, siis pole sul eriti mõtet kommenteeridagi. Teiseks, kompositsioon ei saa puududa. See saab olla vale või lihtsalt kellelegi mittemeeldiv. Kolmandaks, kellegi teise jaoks sisu sellel pildil puudub, seda ma tean, aga vähemalt minu arvates igaühe jaoks ei peagi igal pildil mingi eriti sügav mõte olema. Aga see on, jah, subjektiivne. Peale selle peaks mainima, et ükskõik milline kunstiteos ja selle pealkiri on tervik, neid tuleb koos vaadata. Kui pealkiri on lihtsalt selgitus, siis võib-olla on piltki mõeldud rohkem selgitavana. Või on sellel hoopis nii sügavamõtteline sisu, et keegi ei saa sellele pihta. Kunstis on kõik võimalik.

2 Airdog (Huviline@3.33) Jun 23, 17:23:15
Peale ilusa värvi kahjuks midagi ei leidu siin
Pildi autor: Kahju

2 TheKiur (Huviline@3.95) Jun 23, 00:53:04

   Eerik (Meister@4.04) Jun 21, 13:01:49
Mulle tundub, et sa pingutad selle F0 teemaga üle.
Pildi autor: Mis mõttes?


© JPG FOTO OÜ 2008-2010 | Kõik õigused reserveeritud

Leheküljel eksponeeruvad fotod on autoriõigustega kaitstud
Nende salvestamine, hot-linkimine jms on seadusega karistatav