www.joincom.ee - ühendab korteriühistud, eraisikud ja ettevõtted
Tere tulemast       


EXIF Info
Mudel: NIKON D5000
Tootja: NIKON CORPORATION
   
Säriaeg: 1/100s
Avaarv: f/5.6
ISO kiirus: ISO-1250
Fokaalkaugus: 200mm
Veel samalt kasutajalt


Reklaam
Pildi vaatamine
Albiino Sinikael
Laineid löönud Sinikael part, kelle ma siis ka omale sain. Kategooria kunst sest tegemist pole ei experimendiga ning varia oleks liiga laiamõisteline - see on mul aga kunst.
art | Autor: Ilver, Hinne: 4, Vaadatud: 2252, Lisatud: Aug 10, 00:32:31 | » Töötlus
Laineid löönud Sinikael part, kelle ma siis ka omale sain. Kategooria kunst sest tegemist pole ei experimendiga ning varia oleks liiga laiamõisteline - see on mul aga kunst.
Hinda pilti ja jäta kommentaar

   Eerik (Meister@4.04) Aug 15, 23:44:08
Ma ütleks, et parempoolsed pildid on suht tuhmid. Muidu üpris haruldane lind, kunagi jäi mulle Andorras ka selline teele. Veidi on üle ka valgustatud, ma oleks proovinud blendida, aga jah seda saab ainult ühe kaadri pealt. Tõenäoliselt raw oleks parim väljapääs, kuna kolme kaadrit poleks nagunii lasta saanud.
Pildi autor: jah, pildid on erinevates kohtadest, vasakpoolne oli nö varjus teised olid "lagedal" ja minu kiusuks ili vahelduv pilvisus, millest tuleb ka tuhmide piltide põhjust otsda, kuna ma - loll- ei seadistanud ju uuesti.
kindlasti võiks raju (raw) parim variant olla. kuid pole julgend seda kasutada, ühel lihtsal põhjusel: ma ei tea kas ma seda PS-ga avada oskan. (algaja nagu ma olen)

4 ViFo (Oskaja@3.81) Aug 13, 13:42:57
Algul vaatasin, et kogu krempel üks pilt, hiljem alles märkasin vahesid, see tähendab, et vahed on natuke liiga väiksed, tõenäoliselt isegi suure pildi jaoks. Umbes 2x-3x suuremad vahed võiksid olla. Parempoolsetel piltidel on taimed tuhmimad;) Muidu seeriana päris hää.
   Ilver (Meister@2.96) Aug 13, 10:49:39
aga ikkagi - mulle väga meeldib. tohutu Egolaks!

© JPG FOTO OÜ 2008-2010 | Kõik õigused reserveeritud

Leheküljel eksponeeruvad fotod on autoriõigustega kaitstud
Nende salvestamine, hot-linkimine jms on seadusega karistatav