www.joincom.ee - ühendab korteriühistud, eraisikud ja ettevõtted
Tere tulemast       


Veel samalt kasutajalt


Reklaam
Pildi vaatamine
Saagu lumi, lumi sai.
nature | Autor: Eerik, Hinne: 3.25, Vaadatud: 1404, Lisatud: Jan 13, 18:08:38 | » Töötlus
Hinda pilti ja jäta kommentaar

   ViFo (Oskaja@3.81) Apr 28, 17:23:58
Nüüd on juba plekid pildi allaossa kah ilmunud, mida ma hindamise ajal ei näinudki:D Plekkide kordumisest saab nüüd jah aru, et panoraam.
3 Margus (Oskaja@3.49) Jan 15, 19:24:48
Viska jah see HDR nurka
3 ViFo (Oskaja@3.81) Jan 14, 19:21:40
Panoraam ja veel HDR, kahju. Panoraami tunnet ei teki(ma ei mõtle pildi formaati, vaid üleüldiselt) ja hdr ei sobi antud kontekstis. Ma oleks need 3 pilti lihtsalt kihtidena liitnud, tulemus oleks silmale meeldivam tulnud ma arvan.
Ja miinuseks ka sensorisodi või lumi esiläätsel/filtril.
Aga jah nagu sa ise mainisid, et keegi pole nii veel jpg-s lähenenud, on täiesti õige ja ise pole kah veel härmas metsa jõudnud seega hinne väikse boonusega 3+
Pildi autor: On jah mingi laik paremal, parandan selle suurel pildil ära. Metsa pealt on raske panoraamist aru saada. Metsa ja minu vahel oli maksimaalselt 15m ja puude kõrgus oma 15-20m objektiiv 14mm ja püsti kolmest kaadrist, igast kaadrist kolm pilti. Kihtidena ausalt öeldes ei proovinudki aga luban, et kui aega leian, siis proovin ja tegelikult hakab hdr veits üle viskama ka.

   ussimari (Algaja@3.46) Jan 13, 22:58:29
Mhmh,kui seda "pisiasja" teades vaatama jääda,siis saab aru küll,et hdr.
   ussimari (Algaja@3.46) Jan 13, 22:47:39
Sattusin täna ühel teisel fotolehel talvepildi otsa,mis antud fotost tunduvalt kehvem...Ühesõnaga kommentaarides vinguti,et miks see lumi nii hall on,et olevat ebaloomulik. Aga isegi silmale paistab ta ju hall ja miks peaks foto peal ta mingit imelikku värvi siis olema. Emotsiooni kujutan ka ette...lumesadu ajaks mind lausa nutma - sest see on nii ilus ju!
Pildi autor: Antud pilt on peale panoraami ka hdr, küll proovisin väga nõrga effektiga aga siiski hdr.

4 Kersti (Huviline@3.89) Jan 13, 22:45:17
tahan näha kasepuud alt ülesse ... :)
   ViFo (Oskaja@3.81) Jan 13, 18:36:15
Ma paneks kontrastsus +10.

Ilus talvepilt, aga ainult ilusaks ta jääbki. Erilisust jääb vajaka.
Meeldiks rohkem kui oleks laiem vaade antud kohast.

Enne hinde panemist küsin, kas varje on vähendatud või midagi erilisemalt töödeldud? Jääb mulje, et midagi oleks nagu tehtud.
Pildi autor: Tead see kontrast +10 läheb isegi natuke liiale, väikse pildi peal on põhimõteliselt ok, aga suurel pildil on detaili nii palju, et kontrasti tõstmisega läheb metsa seest värv ja detail kaotsi. Jällegi esineb pigem probleem selles, et väiksed pildid ei paku tõeset emotsiooni. Antud foto on tegelikult 3 kaadri panoraam ja seega jääb ta jpg jaoks nõrga emotsiooniga. Aga ta lisamise mõte oli selles, et täna 13.01.2010 oligi mets ja ilm just selline, ning kuna tänaseni ei olnud keegi veel sellist looduse teostust jpg-s kajastanud, siis läksin spetsiaalselt teda siia tooma :)


© JPG FOTO OÜ 2008-2010 | Kõik õigused reserveeritud

Leheküljel eksponeeruvad fotod on autoriõigustega kaitstud
Nende salvestamine, hot-linkimine jms on seadusega karistatav