www.joincom.ee - ühendab korteriühistud, eraisikud ja ettevõtted
Tere tulemast       


EXIF Info
Mudel: PENTAX K200D
Tootja: PENTAX
   
Säriaeg: 1/9s
Avaarv: f/5.6
ISO kiirus: ISO-400
Fokaalkaugus: 150mm
Veel samalt kasutajalt


Reklaam
Pildi vaatamine
Terav pilk
Loomaaias tehtud, aga arvan, et kuulub siiski looduse alla.
nature | Autor: ViFo, Hinne: 4.25, Vaadatud: 1257, Lisatud: Mar 23, 21:50:02 | » Töötlus
Loomaaias tehtud, aga arvan, et kuulub siiski looduse alla.
Hinda pilti ja jäta kommentaar

   ViFo (Oskaja@3.81) Mar 26, 10:24:10
Pagan viimasel ajal jäävad sõnad lausest välja.
*Ma polegi kritiseerimise kohta midagi ütelnud*
Nüüd on õige.
   Eerik (Meister@4.04) Mar 26, 10:10:51
Selle pärast ma kritiseeringi, et sundida pingutama ja sinu tase on tegelikult sellest pildist ikka üle küll kui pingutada.
Pildi autor: Ma polegi kritiseerimise kohta ütelnud, mina töötan põhimõttel, et mida karmim kriitika seda parem. Muidugi vahel on häid sõnu kah vaja, aga ennem on vaja valesti tehtud asjad läbi arutada ja siis õigesti teha.

   Eerik (Meister@4.04) Mar 26, 08:40:06
No sellisel juhul on see pilt juba lihtsalt ebaõnnestunud algusest peale. Minu silmis ei muutu pilt eriliseks selle pärast, et seal tuhm ja kompositsioonist väljas kotkas peal on. Sorry kui karm tundun aga otsi netist kotka pilte ja vaata paarsada üle, siis kujuneb võrdlus. Loomaias pole pildistamisel häda midagi. Kuna loomaaias nii lähedalt pildistatakse, siis ei pea selleks olema üle 60mm filtriga objektiivi. See obje aga vaatab aia august läbi.
Pildi autor: irw:) Kui hakata oma pilte netis olevate piltidega võrdlema, siis taipad, et sul pole fotomaailmasse asja. Kuna keegi pole oma paremat loomaaia pilti näidanud, siis otsisin ise googlest ja noh eks seal ole paremaid, aga need kõik USA loomaaiad kah.

4 Kersti (Huviline@3.89) Mar 25, 21:46:18
mina seda sulge ennem ei näinudki : )
3 Eerik (Meister@4.04) Mar 25, 19:50:37
Loomaaia fotodesse suhtun mina veidi nõudlikumalt, kui looduses saadutesse. Sellel pildil on eiratud vaate suunda kompositsioonis. Mis mõttes peab linnu kukla taga rohkem ruumi olema, kui ees. See on minu arvates suur viga. Olgugi et käest lastud kolm pilti oleks nagunii saanud ja kokku blendides oleks värvid ja kontrast ilusaks sulanud. Taust valgub ja toetab veidi aga jällegi ei sobi tausta ja esiplaani toonide suhe, kohati nii ja naa. Kui nüüd minna minu hinnangu juurde, siis arvestades teda loomaaia dokkaadri alla, ikka suht nadi tulemus. Tegelane istub puuris kinni kui vangis ja ta ei saagi miskit pildistamise vastu teha. Ma usun, et loomaaia kaader võiks ikka kõvasti parem olema. Vigadeks pean kompat, pildistamisvõtte viga ja tausta-objekti valgussuhte väikest vahet.
Pildi autor: Noh kuidas kellegile. Valgussuhtega olen nõus, võtan veits taustalt värviküllastust maha ja teen tumedamaks. Aga kompa kohta, et mõtle nüüd ise kui ma oleks puu välja jätnud ja selle osa vasakule juurde pannud, siis see tagumine valgusvihk oleks paremas ääres väga kinni asi näeks veel õudsam välja. Ja leian, et loomaias on sama raske pildistada kui looduses. Loomaaias on väga raske saavutada loomuliku keskkonna muljet ja teiseks on seal väga raske loomale ligi pääseda, kõiksugu võrgud ja muud postid. See vist oli minu loomaaias käigu ainuke pilt, kus ma suutsin võrgu ilma kropita kaadrist välja jätta - pildistamisnurk u. 45 kraadi võrgu suhtes, väikegi muutus ja võrk on kohe peal.
Minu arvates sulg noka vahel kah hea lisand, aga noh las ta siis jääb nii.

5 KerliFoto (Meister@4.31) Mar 25, 19:23:46
Paigutus on värske, mulle kui kunstiinimesele meeldib. No ma ei tea.. pilt on ju korralik. 5-
5 Ninataga (Huviline@3.45) Mar 24, 19:23:10
nägu on tal selline, nagu oleks sa talle 100 krooni võlgu :)

© JPG FOTO OÜ 2008-2010 | Kõik õigused reserveeritud

Leheküljel eksponeeruvad fotod on autoriõigustega kaitstud
Nende salvestamine, hot-linkimine jms on seadusega karistatav