www.joincom.ee - ühendab korteriühistud, eraisikud ja ettevõtted
Tere tulemast       


Veel samalt kasutajalt


Reklaam
Pildi vaatamine
Malviina
tegelane Buratino muinasjutust siis, kui keegi ei tea või ei mäleta :)
portrait | Autor: Kristjan, Hinne: 4.5, Vaadatud: 1744, Lisatud: Apr 26, 22:30:04 | » Töötlus
tegelane Buratino muinasjutust siis, kui keegi ei tea või ei mäleta :)
Hinda pilti ja jäta kommentaar

   Kristjan (Oskaja@3.91) May 6, 03:02:14
to Vifo: ma sain nüüd ka 30x45 prindi sellest pildist, päris värvikas ja detailne rsk. Kingin modellile. A flickrit ära vaata, seal on prahti, vaata uut deviantarti, vanal on vist link uuele olemas "journalis". Aitäh.
5 ViFo (Oskaja@3.81) May 5, 17:30:17
Juba mitu päeva mõtelnud, mis hinde ma sellele siis panen. Võrreldes su viimaste piltidega inimestest, on see ikka päris hea. Tubli.
Mõndade piltide puhul oled lihtsalt minu arvates vale valiku teinud @sinu Flickri piltide põhjal.
   Kersti (Huviline@3.89) May 1, 18:01:22
ausaltöeldes Vifo, siis mulgi on see mõte ammu peas praadinud, aga vat seda meest, kes uuendusi teeks no mitte ei saa panna neid tegema.
   ViFo (Oskaja@3.81) Apr 30, 10:10:28
Kumb see uutest piltidest siis see huvitav pilt on?

Mul välgatas siinkohal mõte jälle JPG-le, et äkki uuendustega käigus saaks teha ka mingi arhiivi kuhu saaks kasutajad oma tööd lisada selle asemel et neid kustutada(muidugi kustutamis võimalus jääks alles) ja et teised näeksid kah neid pilte, aga hinnata ja kommenteerida neid ei saaks. Piltide omanikud saaksid vaadata kunagi teiste kirjutatud kommentaare ja teised saaksid võrrelda arengut või midagi.
Pildi autor: ei tea, ma panin nad hindamisele, eke nüüd selgub. Mustvalge tahtsin alguses panna ainult.

   Kersti (Huviline@3.89) Apr 30, 07:52:23
aga siis teeme nii, et mingi aja jooksul sa vaatad oma pildid kriitiliselt üle ja võtad mõningad maha. siis on tasakaal olemas.
   ViFo (Oskaja@3.81) Apr 29, 16:15:23
Kristjan, ma pildistasin viimasel ajal valgusjoonistusi, viimase lisamise ajal lükati 2 kolmest tagasi, mõnesmõttes õige, hea, et sellised moded on, kes maa peale kutsuvad jälle. Seega ootad kuu aega ja siis lased jälle ülesse, vahepeal saab muid pilte hinnata.
5 KerliFoto (Meister@4.31) Apr 29, 15:01:37
Oi mulle väga meeldib - töötlus ja kõik. Supervuper!
   Eerik (Meister@4.04) Apr 29, 09:46:30
Pildi lisamise aja kohta nii palju, et ma ei suutnud otsustada, kas lasta jälle üks tüdruku pilt üles või ei, nii lasin otsustada teistel modedel.
Pildi autor: Aga kui ma viimane aeg ainult inimesi pildistan, kas see tähendab et teatud ajast kuid need inimesed siin JPG-s tüütuks muutuvad ja teistelt modedelt peab ikka üle küsima kas lubada pilt või mitte, kas siis ma ei tohiks enam pilte siia saata? Kuna ma arvan et "jälle ühtesid" tüdruku pilte tuleb veel küll ja küll. Mul on üraegu üks huvitav pilt valmis pandud, panen õhtul üles vb. Usun et meeldib.

4 Eerik (Meister@4.04) Apr 29, 08:23:30
Külm kudagi, kisub napsu järele.
   Kristjan (Oskaja@3.91) Apr 29, 05:15:10
Miskipärast jõuavad viimane aeg pildid jpg-sse kuidagi väga kaua, 2 päeva keskmiselt... Siia lisasin pildi enne fotokalat, aga fotokalasse jõudis enne.
   ViFo (Oskaja@3.81) Apr 28, 22:32:32
Vaatasin juba seda pilti Fotokalas, tahtsin juba sinna kirjutada, et kas sa siia ei panegi, aga tuli. Noh ega mul lisada eriti seal olnud kommentaaridele pole.
Õla kuma on vahva, aga see poos jälle, pagan ma ei tea mis mul nende poosidega on, kuidagi põhjendamatu on see kummargil olek. Ma ei tea noh... töötlus on ju täiesti hea, aga võibolla mõne oksaga või suuremas plaanis kui juba käed hoiavad seelikut kinni tuule eest ehk jääks mulje, et on suur tuul.
Pildi autor: fotokalas ei hakanud kellegile vastama, seal võib kiskumiseks minna. Me mõtlesime jah teha nii nagu oleks tuuline aga kui väga aus olla siis ma ei oska poosi põhjendada seekord. Mulle lihtsalt meeldisid silmad ja nägu ja koht ja käte asend ja veidikese töötlusega viisin asja lõpule.

4 Kersti (Huviline@3.89) Apr 28, 21:56:00
nagu ma juba ennem olen öelnud, mina tehnilist osa hinnata ei oska. Aga see pilt on mõnus !
kas buratino ka tuleb ? :)
Pildi autor: Buratiinot kahjuks ei tule =) Pika ninaga poissi pole kuskilt leida...


© JPG FOTO OÜ 2008-2010 | Kõik õigused reserveeritud

Leheküljel eksponeeruvad fotod on autoriõigustega kaitstud
Nende salvestamine, hot-linkimine jms on seadusega karistatav